Plaka kime ait sorgulama sms?

Plaka kime ait sorgulama sms?

PLAKA SORGULAMA NUMARASI Bunun için Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom kullanıcıları 5654’e SMS göndererek sorgulama işlemlerini yapabilirler. Ancak bu numara ile yapılan kısa mesaj işleminin her sorgulama da 11 TL. tutarı ödenmektedir. Hasar geçmişini sorgulamak için plakayı yazın, 5664’e SMS gönderin.

5664 detay sorgulama nasıl yapılır?

Plakayı yazın, TURKCELL, TÜRK TELEKOM, VODAFONE 5664’e gönderin. Aracın plakası değişmiş olsa bile, hasar geçmişi anında cebinize gelsin. ERP (Eksper Raporu) olan kazalarda değişen parçaları öğrenmek için PARCA boşluk PLAKA boşluk HASAR TARIHI yazıp sorgulama yapabilirsiniz.

Plaka nasıl Ayırtılır?

Plaka tahsis işlemi günümüzde daha kolay hale gelmiştir. Eskiden biraz daha zor olan tahsis işlemi günümüzde Emniyet Genel Müdürlüğü’ne ait internet sitesinden de yapılabilir hale geldi. Site üzerinden plaka seçilir ve size 24 saat süre verilir.

PTT araç detay sorgulama nedir?

Aracınızın daha önce herhangi bir kazaya karışıp karışmadığını plaka veya şasi bilgilerinden kolayca sorgulayarak öğrenebildiğiniz sistemdir.

5664 Hangi parça değişmiş?

Ayrıca araçta değişen parça olup olmadığını öğrenmek için PARCA BOŞLUK PLAKA yazıp 5664’e sms göndererek öğrenilebilmektedir. Eksper raporu olan kazalarda değişen parçaları PARÇA BOŞLUK PLAKA BOŞLUK HASAR TARİHİ yazıp 5664’e sms göndererek öğrenebilirsiniz.

Bir aracın kaç kez el değiştirdiği nasıl öğrenilir?

PLAKADAN ARACIN KAÇ EL DEĞİŞTİRDİĞİ NASIL SORGULANIR? İkinci el araç satın almayı niyet eden vatandaşların satın alacakları aracın kendilerinden önce kaç kez el değiştirdiğini SMS ile öğrenmeleri mümkün. Bunun için Detay boşluk plakayı yazıp 5664’e mesaj atmanız yeterli.

Plaka secimi nasil yapilir?

Plaka tahsisi mesai saatleri içinde Trafik Şube bürolarına gidilerek yapılabildiği gibi internet üzerinden Emniyet Genel Müdürlüğü’nün web sitesine girilerek de yapılabilir. egm.gov.tr adresine girdikten sonra “Menü – Online İşlemler”, ardından “E-Randevu” sekmesine tıklanır.

PTT araç hasar sorgulama nasıl yapılır?

Araç Hasar Kaydı Sorgulaması Nasıl Yapabilirsiniz?

  1. Plaka sorgulatma yapmak için araştırdığınız aracın plakasını birleşik bir şekilde yazdıktan sonra SMS hizmet bedeli ödemek suretiyle 5664’e göndermeniz yeterli.
  2. Mesajı gönderdikten sonra kısa süre içerisinde SMS olarak size bilgi verilir.

Ücretsiz Tramer sorgulama nasıl yapılır?

Ücretsiz hasar kaydı sorgulama işlemleri genellikle sigorta bilgi ve gözetim merkezinin web sitesi üzerinden sağlanıyor….Şaseden Hasar Sorgulama

  1. Telefonunuzun sms kısmına HASAR yazın.
  2. Boşluk bırakın.
  3. Sadece S harfini yazın.
  4. Boşluk bırakıp araç motorunun şase numarasını yazıp 5664 göndermeniz yeterlidir.

Plaka kime ait sorgulama sms? PLAKA SORGULAMA NUMARASI Bunun için Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom kullanıcıları 5654’e SMS göndererek sorgulama işlemlerini yapabilirler. Ancak bu numara ile yapılan kısa mesaj işleminin her sorgulama da 11 TL. tutarı ödenmektedir. Hasar geçmişini sorgulamak için plakayı yazın, 5664’e SMS gönderin. 5664 detay sorgulama nasıl yapılır? Plakayı yazın, TURKCELL,…