Apple hangi Avmlerde var?

Apple hangi Avmlerde var?

Apple Store AVM Mağazaları

Akasya Acıbadem Avm Zemin 0216 250 71 00
Kent Plaza Avm Zemin 0332 501 15 15
Palladium Avm Ataşehir
Zorlu Center Avm /Shopping Mall -1. Kat 0212 708 37 00

Türkiyede kaç tane Apple Store var?

Son bir kaç senedir Türkiye’de faaliyetlerini arttıran Apple, Zorlu Center ve Akasaya’da olmak üzere iki adet Apple Store’a sahip.

iPhone Türkiye distribütörü kim?

Önce iPod (müzikçalar) ardından iPhone (cep telefonu) ve iPad (tablet PC) ile teknoloji dünyasında fırtına gibi esen Apple’ın Türkiye operasyonlarını (distribütörü) uzun zamandan bu yana Koç Grubu bünyesindeki “Bilkom” şirketi yönetiyor.

Apple Zorlu ne zaman açılacak?

Apple tarafından yapılan resmî açıklamaya göre, Zorlu ve Akasya AVM’lerinde bulunan Apple Store’lar 8 Haziran Pazartesi gününden itibaren ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak. İki Apple Store’larda da belirli güvenlik önlemleri olacak.

Apple nereden alabilirim?

Yeni iPhone’unuzu bir Apple Store’dan veya evinize teslim edilmek üzere apple.com/tr adresinden satın alabilirsiniz.

Apple Türkiye kapandı mı?

Apple, Türkiye’deki Apple Store mağazalarını kapatma kararı aldı. Vaka sayılarının düşmesini bekleyecek olan Apple, bu süreçte Apple Zorlu Center ve Apple Akasya mağazalarını komple kapatacak. Apple’ın sitesindeki açıklamaya göre 15 Nisan yani bugünden itibaren mağazaları 20 Nisan 2021 tarihine kadar kapalı görünüyor.

Dünyada kaç tane Apple Store var?

Yıllar içinde Apple, 2018 itibarıyla dünya çapında 25 ülkede 506 mağaza ile perakende satış yerlerinin sayısını ve coğrafi kapsamını genişletti….Apple Store.

Tip Perakende mağaza
Kuruluş 19 Mayıs 2001) Virginia, ABD
Kurucu Steve Jobs
Kilit kişiler Tim Cook (CEO) Deirdre O’Brien (Başkan Yardımcısı)

Apple Store nasıl geri yüklenir?

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı bir yedeklemeden geri yükleme

  1. Aygıtınızı açın.
  2. Uygulamalar ve Veriler ekranını görene kadar ekrandaki ayarlama adımlarını izleyin ve ardından iCloud Yedeklemesinden Geri Yükle seçeneğine dokunun.
  3. Apple Kimliğiniz ile iCloud’a giriş yapın.
  4. Bir yedekleme seçin.

Apple şu an kimin?

Şirket yeni bir yönetim kurulu oluşturarak Tim Cook’ın yönetiminde faaliyetlerine devam etmekte. Apple günümüzde 700 milyar dolar bütçesi ile dünyanın en zengin şirketi konumunda.

Zorlu Center Apple randevu almadan gidilir mi?

Apple Zorlu Center. Açığız ve sizi karşılamaya hazırız. Mağazalarımıza randevusuz, veya Uzmanla bire bir alışveriş için rezervasyon yaparak gelebilirsiniz. Mağazaya geldiğinizde, doğrudan Genius Bar’dan veya rezervasyon yaparak teknik destek alabilirsiniz.

Akasya Apple açıldı mı?

Apple Store Akasya AVM’de mağaza açtı! Apple’ın Türkiye’deki ikinci mağazası İstanbul Acıbadem’deki Akasya AVM’de açıldı. Yeni Apple Store, şirketin Anadolu yakasındaki ilk mağazası oldu. Apple’ın Türkiye’deki ilk mağazası, istanbul Zincirlikuyu’daki Zorlu Center’da açılmıştı.

Apple hangi Avmlerde var? Apple Store AVM Mağazaları Akasya Acıbadem Avm Zemin 0216 250 71 00 Kent Plaza Avm Zemin 0332 501 15 15 Palladium Avm Ataşehir Zorlu Center Avm /Shopping Mall -1. Kat 0212 708 37 00 Türkiyede kaç tane Apple Store var? Son bir kaç senedir Türkiye’de faaliyetlerini arttıran Apple, Zorlu Center ve…