Huqqa nerede var?

Huqqa nerede var?

Huqqa Cafe Restaurant Kuruçeşme’de yer alıyor. Ortaköy’den Sarıyer istikametine doğru giderken Kuruçeşme’ye geldiğinizde Cemil Topuzlu Parkı ile Turkcell Kuruçeşme Arena arasında Huqqa bulunmaktadır.

Huqqa da nargile ne kadar?

Huqqa Menü Ve Nargile Fiyatları Nargile Çeşitleri: 25-30 TL. İçeceklerin hepsi alkolsüzdür.

Huqqa ne demek?

Burası, Atasay’ın sahibi işadamı Cihan Kamer’in hayata geçirdiği ‘Huqqa’ adlı restoran. Adı, Arapça kökenli bir kelime olan ‘hookkah’ kelimesinden geliyor. Anlamı ‘nargile’ olan bu kelime, Arap, Hint ve Pers kültürlerinde insanların kendi aralarında kısaltarak ‘Huqqa’ haline gelmiş.

Huqqa nin sahibi kim?

Atasay’ın sahibi Cihan Kamer’in 12 Nisan 2013’te açtığı Huqqa’ya ilk kez açılışının 2’nci yıldönümüne iki gün kala gittim. İki yılda yüzde 30’u Ortadoğulu ve Arap olmak üzere yaklaşık 671 bin kişiyi ağırlayan mekana ilk kez gidişimin sebebi, Cihan Kamer’den Huqqa’nın doğuşu ve dünyaya açılış öyküsünü dinlemekti.

Big Chefs kahvaltı kaça kadar?

Kahvaltı Kendi Kahvaltını Yarat! Kahvaltı servisleri hafta içi 12:00, hafta sonu 15:00’a kadar yapılmaktadır. Sınırsız çay servisi hafta içi 13:00 hafta sonu 16:00’da sona ermektedir.

HuQQabaz HuQQa aynı mı?

► HuQQa’dan sonra yeni bir restoran konsepti, HuQQabaz’ı geliştirdiniz. HuQQa’yı daha butik bir segment olarak bırakmak istedik. Gençlerin gidebileceği daha ulaşılabilir, daha hızlı büyüyebilecek bir konsept yaratmak istedik.

HuQQa da mescit var mı?

MESCİT, TAVLA, MİNİ ŞORT, ALKOLSÜZ MOJİTO Mini şortları, topuklularıyla gelen kızlar bir yandan nargilelerini tüttürürken, bir yandan da tavlada zar yuvarlıyor… Tuvaletlerin hemen yanındaki odanın mescit olması da Huqqa’nın yine boğaz hattındaki mekanlardan farkını ortaya koyuyor.

Cihan Kamer türkiyenin kaçıncı zengini?

CİHAN KAMER DE LİSTEDE 53’üncü sırada merhum Özdemir Sabancı’nın kızı Serra Sabancı, 685 milyon dolar, eşi Sevda Sabancı ise 586 milyon dolarlık servetiyle 71’nci sırada yer alıyor. Bu iki Sabancı’nın servetinin kaynağı ise Hacı Ömer Sabancı Holding ve Akbank’ın hissedarları olmalarından kaynaklanıyor.

Mado kahvaltı ne kadar?

Mado Kahvaltı Fiyatları

ÖĞE FIYAT
Mado Fıstıklı Şöbiyet (500 gr.) ₺59,00
Mado Fıstıklı Midye (500 gr.) ₺77,75
Mado Fıstıklı Dolama (500 gr.) ₺77,75
Mado Fıstıklı Tel Kadayıf (500 gr.) ₺47,50

Big Chefs ne demek?

BigChefs, 2007’de Gamze Cizreli tarafından kurulmuş Ankara merkezli restoran zinciridir. Günümüzde Türkiye, Orta Doğu ve Avrupa’da 65’den fazla şubede faaliyet göstermektedir.

HuQQabaz Restaurant kimin?

Atasay Mücevher’in sahibi Cihan Kamer, rotayı gıda sektörüne kırdı. Dört yıl önce bu alana giren ve Huqqa markasını yaratan Kamer, bu kez yeni markalarla yoluna devam ediyor. The Market Bosphorus, Qurabiye, Huqqabaz ve Liqqitalit’i yaratırken, markaları Q Gıda adı altında yeni bir firmada topladı.

Ahmet Uras nereli?

Ahmet Esat Uras
Doğum 1882 Amasya, Osmanlı Devleti
Ölüm 1957 Ankara, Türkiye
Eğitim Üniversite
Meslek Bürokrat ve milletvekili

Huqqa nerede var? Huqqa Cafe Restaurant Kuruçeşme’de yer alıyor. Ortaköy’den Sarıyer istikametine doğru giderken Kuruçeşme’ye geldiğinizde Cemil Topuzlu Parkı ile Turkcell Kuruçeşme Arena arasında Huqqa bulunmaktadır. Huqqa da nargile ne kadar? Huqqa Menü Ve Nargile Fiyatları Nargile Çeşitleri: 25-30 TL. İçeceklerin hepsi alkolsüzdür. Huqqa ne demek? Burası, Atasay’ın sahibi işadamı Cihan Kamer’in hayata geçirdiği ‘Huqqa’…