O hayat benim Efsun aslen nereli?

O hayat benim Efsun aslen nereli?

Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler… CEREN MORAY KİMDİR? Ceren Moray, 5 Haziran 1985’te Diyarbakır’da memur bir ailenin tek çocuğu olarak doğdu. Aslen Diyarbakırlıdır.

O hayat benim de efsun kimin kızı?

Böylece Nuran’ın kızı olarak ortaya çıkan, Mehmet Emir’e yamanmaya çalışılan ve dahi Sultan’ın kendi kızı sandığı Efsun’un aslında Nuran ile İlyas’ın öz kızı olduğu teyit edilirken, cümbür cemaat doluşan mahallenin diğer sakinlerinden Zeynep’in gerçekte Sultan’ın yıllar önce Nuran’a teslim ettiği kızı olduğu da …

O hayat benim de Cemre Kimdir?

Ceyda Ateş’in O Hayat Benim dizisinde oynadığı Cemre karakterinin kısa açıklaması ve resmi.

O hayat benim dizisinin konusu ne?

Konu hayatın ve aşkınsa, kadere asla teslim olma… O Hayat Benim’de küllerinden doğan aşklara ve hayata yenilmeden tutunma mücadelelerine hep birlikte tanık oluyoruz. Sırlar bir bir ortaya çıkmaya başlamıştır, artık işler kimsenin umduğu gibi gitmeyecek, herkesi şaşırtacak büyük gelişmeler yaşanacaktır.

O Hayat Benim Zeynep neden diziden ayrıldı?

Sözlü kavga büyüyünce sinirine hakim olamadı. İki oyuncunun yüzüne tükürdü. Yönetmen Hamdi Alkan duruma müdahale etmek istedi. Yönetmenle de kavga eden Yeşim ceren Bozoğlu seti terk edip diziyi bırakacağını açıkladı.

O Hayat Benim Cemal Diziden neden ayrıldı?

Pastel Film, 3 yıl önce ünlü oyuncuya “O Hayat Benim” dizisindeki sözleşmesini haksız şekilde feshettiği gerekçesiyle 110 bin liralık tazminat davası açmıştı. Yapımcı şirketinin iddiasına göre Aybüke Pusat, dizinin yeni sezonunda rol almak için ücretine zam istedi. Talebi kabul görmeyince de sözleşmesini feshetti.

O Hayat Benim hasret Diziden neden ayrıldı?

Rol gereği eski kocası Mehmet Emir’den evlenme teklifi alırken ölen Hasret izleyiciyi ağlattı. 3 sezondur zirveden inmeyen başarılı yapımı başrollerini Ezgi Asaroğlu, Keremcem ve Ceren Moray’ın paylaştığı sevilen dizide Hasret karakteriyle yer alan İclal Aydın ölerek diziden ayrıldı.

O Hayat Benim de ilyas nasıl öldü?

Efsun teyzesiyle hain bir plan yaparak Bahar’ın bebeğini çalmıştır. Öte yandan Kenan, Bahar’ın yüzüne kezzap atmış, Ateş ve İlyas’ın kaza yapmasına neden olmuştur. Bu kazada İlyas hayatını kaybetmiştir.

O Hayat Benim sezon finalinde neler oldu?

Polisle ortaklık yapan Efsun öldü gibi gösterilmişti. Her şeyin geride kaldığını, Efsun ve Arda’nın mutlu sona doğru ilerlediğini düşünen izleyiciler, finalde büyük bir şok yaşadı. Arda, Zeynep’in kurşunuyla hayatını kaybetti.

Ezgi Asaroğlu diziden neden ayrıldı?

Asaroğlu, ilişkinin bitmesinin ardından Keremcem’le birlikte başrolde olduğu “O Hayat Benim” dizisinden de ayrılma kararı aldı. Ünlü oyuncu, dizinin yapımcılığını üstlenen Pastel Film’e tükenmişlik sendromu yaşadığını ve yorulduğunu söyleyerek önümüzdeki sezon için iznini istedi.

O Hayat Benim ilyas ölecek mi?

Bu kazada İlyas hayatını kaybetmiştir. Atahanlar’ın konak yanmış, bu yangında ölen olmamış ancak Hülya Atahan akıl hastanesine kaldırılmıştır.

O Hayat Benim Nuran hangi bölümde ölüyor?

51. bölümde otobüste yanarak ölür.

O hayat benim Efsun aslen nereli? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler… CEREN MORAY KİMDİR? Ceren Moray, 5 Haziran 1985’te Diyarbakır’da memur bir ailenin tek çocuğu olarak doğdu. Aslen Diyarbakırlıdır. O hayat benim de efsun kimin kızı? Böylece Nuran’ın kızı olarak ortaya çıkan, Mehmet Emir’e yamanmaya çalışılan ve dahi Sultan’ın kendi…